Dekoratívna tabuľka je vyrobená z materiálu hliník, potiahnutá reflexnou fóliou "platí iba pre bielu a žltú", ostatné farby sú matné.

Písmená a čísla na tabuľkách vieme vyrobiť vo farbách: čierna,červená,zelená,modrá,žltá,chrómová,lesklá zlatá,metalická ružová. Maximum znakov je 11.

Extra požiadavku treba vždy dohodnúť telefonicky. Dodacia lehota 3 pracovné dni. Cena je 17€ + 3€ poštovné a balné.

K uvedenej tabuľke máme v ponuke aj podložky pod tabuľky v cene 3,00 € čierna alebo 6,00 € chrómová. Vzor podložky si môžete pozrieť na našej internetovej stránke v sekcii PODLOŽKY POD ŠPZ.

Fotogaléria


Písmenká na tabuľke

   

Vyberte začiatok

Žiadny            

Vyberte stred

Žiadny                        

Vyberte farbu pozadia tabuľky

                   

Doplnujúce informácie

Tabuľky slúžia výlučne na dekoračné a propagačné účely. Za umiestnenie a text dekoračnej tabuľky zodpovedá zákazník. Dekoračná tabuľka nieje kópia evidenčného čísla vozidla.
 
Ak máte špecifické požiadavky napíšte ich do správy, my Vám odpíšeme v čo najkratšom čase. Položky označené * musia byť vyplnené.

V súlade s ust. § 43c - § 45 Občianskeho zákonníka Vás upozorňujeme, že doručenie Vašej objednávky na našu e-mailovú adresu považujeme za uzatvorenie kúpnej zmluvy, zo všetkými právami a povinnosťami vyplývajúcimi zo zmluvného vzťahu.


* Vaše meno: 
* Ulica: 
* PSČ / Mesto:    
* E-mail:
* Telefón:
Správa:
Anti-spam: